Перейти к контенту

янги шогирдлар савол беришлари учун


Рекомендуемые сообщения

Хаммага салом.

Менда 90см терелкада 56 градус ва 180 см тарелкада 90, 85, 75 - градуслар турибди 4 та пкетда шаринг ишлатаман. Манда 2 та савол бор. Тунерим Openbox S4 PRO+.

 

1. 85 - градусдаги айрим каналлар масалан Шансон ТВ, ZeeTV ва яна шу частотадаги каналлар айрим пайт нет сигнал булиб колади айрим пайт ишлайди сигнал 79-85% булади. 85-градусдаги колган бошка каналларда сигнал зур.. Кейин Континент Кино, Кино Люкс, Мужской каналлари очилмайопти?

 

2. 56 - градус хам айрим пайт айрим каналларни сигнали тушиб кетади бу нимадан? антенам нотугри койиллганми ёки шу пакетни узиданми?

1. 85 - gradusni signallarini kötarib qöying!!!

2. 56 - gradus menda xam shunaqa muoma bor edi, soat 18:00 larda yö bulardi. Usha payt nastiroyka qilish keri !

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 8,8k
  • Создана
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

85 - градусни сигналлари яхши турибди Шансон ТВ, ZeeTV 2 кун олдин ишлаб ётоди сигналлари хам яхши еди узиздан узи нет сигнал булиб колган хозир кимда шу каналлар ишлаяпти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

85 - градусни сигналлари яхши турибди Шансон ТВ, ZeeTV 2 кун олдин ишлаб ётоди сигналлари хам яхши еди узиздан узи нет сигнал булиб колган хозир кимда шу каналлар ишлаяпти?

На моем Matrix2 показывает нормально 12600 v 30000,хотя качество пляшет от 16 до 60 %.Видимо что то с сигналом?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

80 билан 90 ни орасига кичкина головка 85 - градусни койганман ёки катта головкалардан бири халакит беробдими лекин., хамма частоталарга сигнал зур факат 12526 V 13930 , 12600 V 30000 , 12640 V 30000 частоталари нет сигнал булиб колган.

Ман тушун маёпман айрим пайт сигнал чикади ва зур ишлайди айрим пайт ёколиб колади нимадан булши мумкин ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

На моем Matrix2 показывает нормально 12600 v 30000,хотя качество пляшет от 16 до 60 %.Видимо что то с сигналом?

Согласен у меня такая же ситуация а причину не знаю кто знает?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Яна бир савол Мани тунерим Openbox S4 Pro+ каробкасига сделано в Китай деб ёзилган.

Ман Enigma 2 системасини койсам буладими агар булса Enigma 2 кандай система яхшими ёки узиники яхшими?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Салом хурматли форумдошлар !САВОЛ: ресивер HD телевизор оддий HD уланиш жойи йук . HD каналларни курсатмаяпти 13Е даги! нима килса булади. Ресивер SuperBox HD

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Салом хурматли форумдошлар !САВОЛ: ресивер HD телевизор оддий HD уланиш жойи йук . HD каналларни курсатмаяпти 13Е даги! нима килса булади. Ресивер SuperBox HD

Оддий телевизорга Video in оркали улайсиз HD каналарни оддий сфатда курасиз.HD каналарни телевизорда юкори сифатда куриш учун LCD,Plasma ёки LED Full HD телевизорга HDMI оркали уланиш керак булади.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1. У кого данной время работает? 12600 V 30000 , 12640 V 30000 частоты например Шансон ТВ, Zee TV у меня уже 2 дня не работает нет сигнал пишет. У меня на 85 градусе стоит HD головка с диполяризатором на остальных частотах сигнал хорошо идет. Или втащить меня диполяризатор?

 

2. Я могу установить Enigma2 на Openbox S4 Pro+ ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Деполяризатор на 85 градусе не нужен, т.к. там вещаются линейно поляризованные частоты!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.




×
×
  • Создать...

Важная информация

Читаем Условия использования