Перейти к контенту

янги шогирдлар савол беришлари учун


Рекомендуемые сообщения

Жавоб учун раҳмат, бироқ бошқа градуслардаги пакетларни кўришда ҳеч қандай муаммо бўлмайдику, уларда ҳам шаринг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 8,8k
  • Создана
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Демак ушбу пакет каналларининг частотасидаги FTA каналларни текшириб кўриш керак эканда, борми шундай каналлар

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

всем привет!!у меня такой вопрос:я на данный момент Краснодарском крайе и хотел купить карту нтв+.но здесь все карты нтв+запад при этом если мне купить то будет ли работат в Узбекистане ?под 56 градус??пожалуйста пишите все варианты!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

всем привет!!у меня такой вопрос:я на данный момент Краснодарском крайе и хотел купить карту нтв+.но здесь все карты нтв+запад при этом если мне купить то будет ли работат в Узбекистане ?под 56 градус??пожалуйста пишите все варианты!!!

Нет не будет.Покупайте именно для Восток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ким 16 градусни урнатган,кайси пакетларни очса булади? Соnах,vidеоgаrdни очадими.Аникрок жавоб беринглар илтимос.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Man openbox sx4 oldim. Tuynerni bozorga olib borib sharing ochtiraman. Keyin uyda WI-FI routerni qanday ulayman. WI-FI tp-link

Lan port bilan ulasangizxam bolaveradi Rotirda lan porti bor orqasiga qarang omad...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Wi-fi routerni qanday ishlatadi va tuynerga qanday ulash kerak.

Tyunerizni nomi nima Savolingizni kengroq yoritsangiz forum axli shuncha tez javob berishadi...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.




×
×
  • Создать...

Важная информация

Читаем Условия использования