Перейти к контенту

янги шогирдлар савол беришлари учун


Рекомендуемые сообщения

хурматли фурум аьзолари сиздан илтимос саволимга жовоб берсангиз OPENBOX_X5 Platium+/Galaxy+ ларга прошивка килмокчиман лекин скачат килган файллар BIN файил булиб тушаяпти уни USB да урса булами? ABS  файил топа олмадим 

Мана бу ерни укиб куринг

http://www.uzsat.net/topic/13350-star-track-platium/#entry188391

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 8,8k
  • Создана
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

МАНАБУ НИМА ДЕГАНИ (T2-MI PLP O)  90 E ДАГИ 4026L14940..4046L15284..4144L15284...ЧАСТАТА ЛАРДА БЕРИЛГАН СИГНАЛ КУТАРМЯПТИ ТУШИНМАДИМ ТУШИНТРИБ ЮБОРСАНГИЗ ОЛДИНДАН РАХМАТ 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость ака_Учкун

avramneo

 

Написано же T2-MI, что означает, что для того, чтобы поймать с этого транспондера сигнал, нужен тюнер DVB-T2, у тебя тюнер такой?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

56 градусни (триколор ва нтв+) Термизда ушласа буладими, агар ха булса унда нималарга эътибор беришим керак. Товок 0,9

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость ака_Учкун

akm198

 

Ха, ушласа булади.

Эьтибор бериш керак биринчи навбатда форумдаги бор темаларни укишга, ушбу спутник хакида алохида тема хам бор....

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

56 градусни (триколор ва нтв+) Термизда ушласа буладими, агар ха булса унда нималарга эътибор беришим керак. Товок 0,9

албатта  ушласа булади 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

узбекистонда (T2-MI PLP O) ишлтса булами кочон у хам супутник оркали ишлайдми?

Йук: бизда ер трнасляторлари оркали факат DVB-T ва спутник оркали DVB\S каналар ишлайди

ушбу стандарт T2-MI PLP O мультистрим у Россия ва Украина спутниклари оркали эфирга узатилади

ушбу сигнални махсус Тюнер оркали ёки компьютерга PC sat тюнер урнатиб дешифрация йули билан

куриш мумкин.

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость ака_Учкун

ДВБ-Т2 тюнерлари ресиверлар, масалан галакси уно-дуо-ультимолар учун хам ишлаб чикариляпти.

Демакки ресиверларда хам ушласа булади бунака сигнални..........

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

salom xammaga  Nokia Windovs pihoni  lumya telfondan watsapp yoki vibir skachat qilmoqchi bolsam ozini magazinidan..  Windovs Liv ID  digan yozuv paydo boladi nima ediu bilmadim sizlarda shunday xolat bolganmi yordam bering xichnarsa skashat qila olmayabman 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.




×
×
  • Создать...

Важная информация

Читаем Условия использования