Перейти к контенту

янги шогирдлар савол беришлари учун


Рекомендуемые сообщения

Эркин Расулов Рамозон  хайити муборак ишлар яхшими сог саломат юрипмисиз хуллас ёрдамгиз керак Т2 фармати тугрисида  мени клентим рассиядан T2 фармат укийдиган тюнер олиб келди шуни ишлатиш зарур (узбекистонда тушмайди демаг факат) (мени ёнимда тюнер эмас )  мен уни ишлатиш учун 1чи 180 лик антенани 40 е каратим  2  чи  artel  телвизорга пуск килдим  3,чи  artel  телвизорда каналар орасида T2 деб руйхатда чикди, хулас узбекистонда T2 фармати тушиш эхтимоли борми,жовобигизни интизорлик билан кутаман  

man qo'lingizdagi tyuner haqida biror ma'lumotga ega emasman. Kabel telekanali uchun T2-MI formatdagi kanallarni maxsus modulyatorda o'rnatdim, lekin u butunlay boshqacha tyuner. Biz siz bilan qo'yayotgan tyuner (Startrack, Superbox, Openbox ....) 56-60-56 usulida ishlaydi, ya'ni 60-kanal orqali kelayotgan signalni 56-kanalga demodulyatsiya qilib beradi. Input RF Ch60. T2-MI modulyator 60-kanaldan olib 60-kanaldagi analog modulyatorga to'g'ridan to'g'ri uzatadi (<85dBmW),  a modulyator qaysi chastotada bo'lishi bilan kanallar farq qiladi, masalan, 471MHz - 21CH

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 8,8k
  • Создана
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Ким манга Stаn спортни очиб беради,акчаси бор. А так 3 кундан бери ман очолмадим, тюнер орен s6 про

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

mirjalol2011. Ургенчка олип келинг у тюнерни АКЧАСИ б.н-очамиз, масофа якинку

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

mirjalol2011. Ха хоразм бек-ухшомадими, олип кел тюнерингни АКЧАси б.н-очамиз

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.




×
×
  • Создать...

Важная информация

Читаем Условия использования