Перейти к контенту

ФУТБОЛ


Рекомендуемые сообщения

@bunyodkor, Шурпешона Сурияда хали хам футбол бор эканда. Бирон замбарак еки миномет уки тушмаган стадион колмади шекилли ушбу давлатда. Кизиги шундаки - ушбу матчда бизникилар жон-жахди билан уйнадими, еки сурияликларга фора беришдими ? Агарда фора берилмаган булса - хисоб 5-0 булиши керакмиди деб уйлайман. 

негадир биз  афгонлар, сурияликлар ва ирокликлар билан куп уйнаймиз. Уларни йутиб мактанамиз хам...ана, Гейнрих гол уриб роса хурсанд булгандир, худди Бразилияга гол ургандай. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 4,1k
  • Создана
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Загружено фотографий

Сhila. Менимча ракиб жамоага паст назар билан караш керакмас, Сурия термаси жахон чемпионатининг охирги саралаш боскичига етиб келибдими, демак спортнинг футбол тури хали хам уларда уйналмокда. Бизнинг терма жамоамиз Афгонлар билан уйнаганини эслай олмайману, лекин ирок ва сурияни футболи афгоникига караганда анча савияли. Сурия билан булган уйинда фора булиши умуман мумкин эмас, Голни хам нишонлашни узига яраша гашти булса керак - Гейнрих энг керакли вактда гол урди ва табиий равишда уни нишонлади.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Асло ушбу давлатлар спортчиларига паст назар билан карашим мумкин эмас, аксинча , улар учун "болеть" киламан - бизникилар билан уйнаган такдирдаям. Саудия, БАА, Япоиня, Корея ва бошкалар мени кизиктирмайди. Уларда тинчлик ва тукчилик, пуллари эса ачиб - бичиб етипти. Лекин  уруш кетаетган халкларда футболнинг борлиги - бу ажойиб хол. Айникса , Сиз эслагандай  "Сурия термаси жахон чемпионатининг охирги саралаш боскичига етиб келди" - бу сурияликларга тасаннодир.  Уларниг тайегарчилигига давлатдан еки бирон бир кимдан молиялаштириш кийин масала, деб уйлайман. Шуни узига хам сурияликларни ютиб хурсанд булишга хожат йук деб хисоблайман..аксинча , шахсан мен ирок-афгон-сурияликларга жон куйдираман

Жафокаш Сурия, олга ! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Товарищи. Нужен совет. Недавно настроил НТВ плюс 56 градус специально под ла лигу,в связи с тем что ее не транслируют пока, могу ли я одновременно с 56 градусом настроить футбол Украина?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Нее,я знаю что там есть трансляции. Я хотел уточнить могу ли я на одной тарелке настроить и нтв56 и футбол Украина? Или нужно доп тарелку покупать чтоб и то и то смотреть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Месси вышел на пятое место по количеству матчей за "Барселону"

Нападающий "Барселоны" Лионель Месси, выйдя на замену в матче третьего тура чемпионата Испании против "Алавеса" (1:2), занял пятое место по общему количеству матчей за каталонский клуб.
Для 29-летнего аргентинца эта игра стала 536-й в составе "сине-гранатовых". Форвард обошел по этому показателю бывшего вратаря "Барселоны" Виктора Вальдеса, в активе которого 535 встреч.
Теперь Месси занимает 5-ю строчку по количеству матчей за "Барселону". Впереди него - Хави (767 матчей), Андрес Иньеста (594), Карлес Пуйоль (593) и Мигели (549).

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединиться к обсуждению

Вы можете ответить сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас уже есть аккаунт, войдите, чтобы ответить от своего имени.
Внимание:Ваше сообщение не будет отображаться другим пользователям, пока не будет одобрено модератором.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вы вставили отформатированный текст.   Удалить форматирование

  Допустимо не более 75 смайлов.

×   Ваша ссылка была автоматически заменена на медиа-контент.   Отображать как ссылку

×   Ваши публикации восстановлены.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.





×
×
  • Создать...

Важная информация

Читаем Условия использования