Перейти к контенту

ДЛЯ НАЧИНАЮЩИХ: все Ваши вопросы и проблемы можете задать и спросить тут...


Гость 3R3

Рекомендуемые сообщения

Гость ака_Учкун

Биз пиратларни форумига ухшаб, афсуски хамма нарсани форумга куелмаймизда. Бу флагни расмини куйишга лицензия йук бизда..........

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

флажокни тушунмадим канака булади расми борми булса курсатилар

Изображение
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

всем доброго здравия! у меня вопрос к знатокам, скажите возможно смотреть Триколор, если есть шара на Бонум 56? в частности интересует канал Боец...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

я шарой пользуюсь, просто когда сканировал +++ , то видел, что с Трико тоже поступает сигнал, вот и подумал может иденты прописать в эму и откроется... но видимо ошибался... значит на Трико отдельно надо шару брать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Мана бугун 36г да сигналларни 26-27% га кутардим факат Трикалор поларизайиясидаги сигналларни. Колганлари 18-19% турибди галофка EUROSTAR TWIN 2та выходли. Манимча бу галофка сигналларни паст берса керак агар шуни урнига FUJJI галофкасидан куесам сигналлар канча фоизга кутарилади шуни текшириб курганлар аетилар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

*цензура* 36 гр

А как по мне , то хороший спутник с уверенным приемом)
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

burhon

Кийналиб нима киласиз?

Кийналиб урнатганингизга арзимайди, чунки бизга кизикарли лучлари умуман тушмайди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Burxon mexnatingizni qadrlayman,lekin forumni yaxshilab uqib chiqing,shunda ayrim MODERATORlarning masxara qilishiga duchor bolmaysiz: 61W Amazonas,Сообщение #534 va xakozolarga uxshab

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.




×
×
  • Создать...

Важная информация

Читаем Условия использования