Перейти к контенту

Если Не Знаем Куда Писать - Пишем Сюда...#1


bairam

Рекомендуемые сообщения

1.11.71 ни ураверинг аниқ ўхшайди, лекин 3G модем биланмас Lan билан ишлатишингизга тўғри келади

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1.11.71 ни ураверинг аниқ ўхшайди, лекин 3G модем биланмас Lan билан ишлатишингизга тўғри келади

Нега?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Опенбокс с5 ларга охирги прошивка шу 1.11.71 лекин 3ж модем поддержкаси йўқ. 3ж модем поддержка қиладиган прошивка CUSTOM.OPENBOX.S5 HD PVR.v1.09.09.2011May13 аммо бу прошивкага  wicardd ёки xcam2 тўғри келмайди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Алохида плагин борку. 3G модемларни ишлатадиган. Манимча, С5 ларни хеч кайсисида 3G поддержка булмайди. Факат шу плагин билан ишлатса булади.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Опенбокс с5 ларга охирги прошивка шу 1.11.71 лекин 3ж модем поддержкаси йўқ. 3ж модем поддержка қиладиган прошивка CUSTOM.OPENBOX.S5 HD PVR.v1.09.09.2011May13 аммо бу прошивкага  wicardd ёки xcam2 тўғри келмайди.

maxsus plugin bor  S5 lar uchun 3g modemni qushadigan! 3gmodem xamma proshifkada ishlaydi ishlaydi!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

1.11.71 ни ураверинг аниқ ўхшайди, лекин 3G модем биланмас Lan билан ишлатишингизга тўғри келади

usha proshifkada turibti 3 g modem xam ishlamoqda,xcam...ishlayapti lekin wicsrdd  yuq avto bulib zapushin bumayobti?? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Подскажите как мне настроить сеть в тюнере Openbox S1, ни как не подключается, мне нужно для шары, модем TP-LINK TD-8616, ЗАРАНЕЕ ОГРОМНОЕ СПАСИБО

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Подскажите как мне настроить сеть в тюнере Openbox S1, ни как не подключается, мне нужно для шары, модем TP-LINK TD-8616, ЗАРАНЕЕ ОГРОМНОЕ СПАСИБО

Посмотри здесь  http://www.uzsat.net/topic/9007-openbox-s1-pvr-sd-dvb-s-mpeg-2-hdmi-vykhod/

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

КАК МОДЕМ TP-LINK TD-8616 ПЕРЕНАСТРОИТЬ В РЕЖИМ РОУТЕРА????? ЗАРАНЕЕ БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.




×
×
  • Создать...

Важная информация

Читаем Условия использования